Міське методичне об'єднання вчителів іноземних мов

2013-2014 навчальний рік

Засідання № 1

 

Керівник методоб'єднання Н.Г. Пономаренко із колегами


Засідання № 2

«Впровадження сучасних освітніх технологій у процесі вивчення англійської мови» - такою була тема січневого засідання міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов, яке відбулось 09 січня 2014 року в приміщенні ЗОШ № 4.

Традиційно на другому засідання вчителі заслухали презентації досвіду вчителів, які атестуються на встановлення або підтвердження педагогічної категорії «спеціаліст вищої категорії», а також на присвоєння педагогічного звання. 

 

Вчитель школи № 4 В.Г. Зінченко презентувала досвід використання комплекту нетбуків під час викладання англійської мови (тема досвіду «Впровадження сучасних технологій у процесі вивчення англійської мови»), А вчитель школи № 1 Н.М. Мандровна порівняла процес викладання англійської мови за підручниками українських видавництв та за підручниками британського видавництва «Oxford University Press» (тема досвіду «Формування мовленнєвих компетенцій шляхом використання підручників різних видавництв»).

Керівник ММО Н.Г. Пономаренко обговорила з колегами виконання програм з англійської та німецької мов за І семестр. Вчителі шукали шляхи вдосконалення підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, висловили свої думки з приводу організації міського етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської та німецької мов, а також проаналізували результати міської олімпіади. Засідання традиційно завершилось ознайомленням з новими державними документам, новинками методичної літератури.

 

О.М. Мандровний, методист міського методичного центру

 

Засідання № 3

"Підготовка старшокласників до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови" - такою була тема весняного засідання міського методичного об'єднання вчителів іноземних мов, яке відбулося 13 травня 2014 року в приміщенні ліцею. 

На засіданні вчителі продовжили знайомство з досвідом вчителів, які атестувалися в поточному навчальному році.

 

Вчитель англійської мови ліцею Н.С. Соловйова поділилася с колегами досвідом підготовки учнів старших класів до ЗНО та представила методичну розробку "Методичні матеріали для проведення уроків англійської мови з теми "Великобританія" у 9 класі".

 

 

 

Вчитель англійської мови школи № 1 Н.В. Мозирко розповіла про організацію навчального проекту для учнів 6 класів "У чарівному світі літератури", матеріали якого були надруковані в часописі "Шкільний бібліотекар" у № 7 за 2013 рік.

 


Далі керівник ММО запропонувала вчителям, які працюють в 5-х класах, висловити своє враження від роботи з новим підручником англійської мови, оцінити якість навчального матеріалу, навчально-методичний апарат підручника, придатність для самостійного користування. Вчителі Н.М. Мандровна, Н.М. Мороз, О.В. Міненко дали в цілому позитивну оцінку новому підручнимку О. Карп'юк.

Потім Н.Г. Пономаренко наголосила на проблемі диференціації у навчанні і пов'язаній з нею проблемі мотивації учнів до покращення власних навчальних досягнень. Вчителі ділилися методами та прийомами стимулювання учнів до навчання іноземних мов.

Також керівник ММО обговорила з колегами профорієнтаційну роботу з учнями.

Засідання традиційно завершилося ознаймленням з новинками методичної літератури.